top of page

„Daugelis išgirdę žodį jaunystė iškart pagalvoja apie jauną ir gražų žmogų, kupiną vidinės energijos. Jaunas žmogus turi sparnus, kurių dėka geba „skraidyti“. Jam daugelis dalykų atrodo tiesiog ranka pasiekiami, turi tūkstančius idėjų, kurias siekia realizuoti ir tokiu būdu užkariauti pasaulį. Neretai šis veržlumas bei neišsenkantis optimizmas užkrečia ir aplinkinius.“Štai tokiais žodžiais Raudondvario gimnazijos 4ag klasės mokinė Agnė Kiaušaitė pradėjo gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projekto „Kuo aš įdomus visuomenei?“ konferenciją-forumą.

 

Įvykdyti projektai

Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projekto „Kuo aš įdomus visuomenei?“ konferencija-forumas

Visos bitės jau ramiai ilsisi aviliuose, kaupia jėgas naujam medunešiui, tik Raudondvario gimnazijos avilys buvo neramus lapkričio 20 d., nes vyko vaikų socializacijos projekto „Mokinių saviraiškos galimybės integruotoje terpėje“ konferencija-forumas. Jau tapo tradicija, kad lapkričio pabaigoje projekto vykdytojos: direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Vaitiekūnienė, mokytojos R.Kijauskienė, D.Vaitkienė ir R.Vitkevičienė kviečia susipažinti su Raudondvario gimnazijos gabiais mokiniais ir jų pasiekimais, nes mano, kad reikia jiems drąsiai dalintis savo projektais, žiniomis su kitais, skatinti originalų mąstymą, įžvalgas, ieškojimus.

Vaikų socializacijos projekto „Mokinių saviraiškos galimybės integruotoje terpėje“ konferencija-forumas

Šnara, ūžia bičių avily darbščios penkios bitės. Tai gabių mokinių paramos fondo „Bitės“ pirmininkė R.Kijauskienė, narės: J.Čepienė, J.Vaitiekūnienė, D.Vaitkienė, R.Vitkevičienė. Galėtum pagalvoti, kad į Raudondvarį prieš Kalėdas sugrįžo vasara ir prasidėjo medunešis. Stebuklų metas — gali visko tikėtis. Žinoma, kad daugelis senovės tautų bites laikė šventomis, dievų palydovėmis. Graikams ir romėnams jos buvo dieviškos būtybės — saulės dukros. Tikėta, kad bites sukūrė angelai. Indų saulės dievas buvo vaizduojamas kaip bitė. Buvo teigiama, kad ir Dzeusas žmonėms pasirodydavęs kaip bitė.
Tai, kad po vienerių metų pertraukos vėl Raudondvario gimnazijoje skraido bitės, nėra ko stebėtis. Jau ne vieną dieną bėgiojo projekto sumanytojos, organizatorės gimnazijos koridoriuose, kabinetuose derindamos, ruošdamos „Bičių“ nominacijas. Čia juk pakvietimas susipažinti su gimnazijos gabiais mokiniais, jų pasiekimais. Tai vieta-šventė, kur galima pasidalinti savo projektais, žiniomis su kitais, skatinti originalų mąstymą, įžvalgas, ieškojimus.

 

Konferencija-forumas „Jaunimas. Mokslas. Karjera

bottom of page